Kontakt

lublin radca prawny prawnik

ul. Pocztowa 2B/18

21-500 Biała Podlaska

TEL. + 48 692 858 100

Formularz kontaktowy

Rozumiemy, że spory wobec Ciebie, Twojej rodziny lub Twojej firmy mogą wydawać się zniechęcające. Jednakże najważniejszym dla nas celem jest, aby zapewnić ci spokój “ducha”.

Uważamy, że pierwszym krokiem jest dostarczenie Tobie jak największej ilości informacji, abyś mógł podejmować świadome i pewne decyzje w całym tym skomplikowanym procesie.

Jeśli masz ogólne pytania dotyczące naszych praktyk, wypełnij formularz po prawej stronie, a my odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli chcesz porozmawiać z kimś bezpośrednio, zadzwoń do nas. Kancelaria zajmuje się szeroką gamą spraw prawnych, a my jesteśmy zainteresowani Ci pomóc.

Jesteśmy dynamiczną kancelarią. Nasza wiedza jest różnorodna i kompleksowa. Jeśli wybierzesz nas do reprezentowania twojej osoby w sprawie, będziemy ściśle współpracować podczas całego procesu. Jednocześnie mniej na uwadze, iż spory sądowe nie są szybkim procesem. Dlatego też ważne jest, abyś wiedział, że w momencie wybrania naszej Kancelarii do reprezentowania twojej osoby, będziesz miał kogoś, kto ma odpowiednią moc i siłę, aby przeprowadzić Cię przez ten trudny i skomplikowany proces.