Cennik

Cennik

 

DLACZEGO KOSZT PRAWNIKA JEST WAŻNY?

Zrozumienie kosztów prawnika przed zawarciem umowy może pomóc w zapobieganiu nieprzyjemnym niespodziankom lub kosztom, które mogą się okazać dla Ciebie za duże.

Dlatego też, Kancelaria dąży do tego, aby koszty usług prawnych były przystępne dla Klienta. Dlatego też ceny usług Kancelarii zaczynają się od 50 zł za godzinę pracy.

Jednocześnie bierzemy pod uwagę, aby koszt usługi prawnej był wart ogólnego kosztu sprawy i tego, co możesz uzyskać.

 

CO MOŻE SIĘ STAĆ, GDY SKORZYSTASZ Z NASZYCH USŁUG?

Kiedy skorzystasz z naszych usług, będziesz miał od tego momentu po swojej stronie kogoś, kto rozumie skomplikowany system prawny. Nawet coś, co wydaje się proste, tak jak złożenie pozwu o zapłatę, może szybko stać się skomplikowane i przytłaczające.

 

CO MOŻE SIĘ STAĆ, GDY NIE SKORZYSTASZ Z NASZYCH USŁUG?

Bez zastępstwa prawnego możesz przegapić termin składania wniosków lub dokumentów, powodując opóźnienia w twojej sprawie, a nawet wydanie przez Sąd orzeczenia, które nie będzie dla Ciebie korzystne. Najczęstszym problemem, który pojawia się wśród tych, którzy nie zatrudniają prawników, jest całkowita dezorientacja co do tego, co muszą zrobić, aby zamknąć sprawę. W konsekwencji możesz skończyć w zawieszeniu, nie wiedząc, co dalej należy zrobić i gdzie szukać pomocy.